TÜSKEVÁR ALAPÍTVÁNY

Szociálisan hátrányos helyzetű gyermekek, fiatalok és családok támogatása érdekében működő közhasznú szervezet

CSERÉPVÁRALJÁN

a települési önkormányzatal kötött együttműködési megállapodás alapján 2007- 2012-ig évente 50 fő  1 hetes teljes ellátását biztosító táborozási lehetőségünk van a falu melletti Ifjúsági Táborban.

A Heves megyei gyermekvédelmi gondoskodásban élő gyermekek mellett évente lehetőséget biztosítottunk itt a Kovászna Megyéből érkező 9 fős gyermekcsoport számára is.

A táborozás 1 hete alatt önkénteseink tartalmas programokat szervezenek gyermekeink számára.

2011 nyár

Az idei nyáron táborozási lehetőséget biztosítottunk a "Hazafelé"Nevelőszülői hálózat és Kovászna megyei gyermekek számára. Ezt a levelet és a képet a "hazafelé"-s gyermekektől kaptuk emlékül.

beolvasas0003.jpg

beolvasas0001.jpg

beolvasas0002.jpg

Gyermektábor 2009

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 2
Tegnapi: 2
Heti: 18
Havi: 129
Össz.: 17 568

Látogatottság növelés
Oldal: Cserépváraljai tábor
TÜSKEVÁR ALAPÍTVÁNY - © 2008 - 2018 - tuskevaralapitvany.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.

Adatvédelmi Nyilatkozat

A HuPont.hu ingyen honlap látogatók száma jelen pillanatban:

▲   Laptop 1 Ft-ért? Regisztrálj most! - Vatera.hu

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »